Handlowe

Namioty handlowe - wynajem od producenta

Namioty handlowe wykorzystywane są podczas wszelkiego rodzaju targów czy też jarmarków organizowanych nie tylko przez miasta, gminy, instytucje kulturalne, ale także przedsiębiorców czy wręcz osoby fizyczne. Uczestnikom tego typu wydarzeń zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem, deszczem oraz silnym wiatrem, pozwalając w pełni cieszyć się udziałem w imprezie. Każdy namiot handlowy dostępny w ofercie firmy Neodynamic posiada ściany oraz zadaszenie wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Całość konstrukcji opiera się na szkielecie złożonym z elementów aluminiowych oraz stalowych. Struktura namiotu jest lekka, ale jednocześnie stabilna. W pakiecie z namiotami naszym klientom oferujemy także dodatkowe produkty pozwalające w razie chłodu utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz namiotu (nagrzewnice), a także zapewnić jak najlepsze oświetlenie.

Proponujemy namioty handlowe różnych rozmiarów, dzięki czemu mogą Państwo dostosować je ściśle do charakteru wydarzenia oraz przewidywanej liczby stoisk oraz uczestników tak, aby móc zapewnić wszystkim komfortowe warunki. Tworząc projekty namiotów na indywidualne zlecenie jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów i staramy się, by ostateczny efekt był w pełni zgodny z ich zamierzeniami (chociażby pod względem liczby wejść, rozmieszczenia okien itp).

Osobom zainteresowanym naszą ofertą, które nie potrzebują tego typu konstrukcji na stałe, proponujemy wynajem namiotów handlowych. Rozwiązanie to jest doskonałe w przypadku jedynie doraźnego zapotrzebowania, bądź cyklicznego, ale na tyle rzadkiego, że wypożyczenie namiotów stanowi zdecydowanie lepszą inwestycję niż ich zakup. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na kupno namiotu czy też jego wynajem, proponujemy pomoc naszych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę dotyczącą montażu oraz demontażu. Dzięki temu prace związane z rozłożeniem namiotu bądź jego rozbiórką będą miały płynny przebieg i zakończą się bez zbędnych komplikacji, gwarantując Państwu bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkową zaletę stanowi fakt, że rozłożenie namiotu generuje minimalną ilość czasu w porównaniu z postawieniem tradycyjnego budynku. Konstrukcje te nie wymagają żadnych dodatkowych wsporników czy też fundamentów, by wyróżniać się stabilnością oraz solidnością, a to właśnie te cechy należą do najbardziej pożądanych przez tych organizatorów imprez, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo uczestników.

Start typing and press Enter to search