Magazynowe

Hale namiotowe magazynowe / magazyny namiotowe na wynajem

Namiotowe hale magazynowe to funkcjonalne i sprawdzone rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego utworzenia zadaszonego miejsca w celu pozyskania bazowej lub dodatkowej powierzchni magazynowej. Namiot magazynowy może być użytkowany nie tylko w sezonie letnim czy wiosennym, ale także przez cały rok. Hala magazynowa – z uwagi na swoje bezkonkurencyjne parametry użytkowe – z powodzeniem zastąpi też stacjonarne, murowane lub metalowe pomieszczenia magazynowe.

Uniwersalne zastosowanie

Hale magazynowe nadają się do przechowywania wszelkiego typu asortymentu, w tym na przykład materiałów budowlanych, sztucznych kwiatów czy worków z pelletem lub z ekogroszkiem. Namiot magazynowy można też przeznaczyć na składowanie artykułów ogrodniczych lub materiałów wykończeniowych, takich jak gres czy terakota. Zastosowanie namiotów magazynowych jest uniwersalne, a docelowe przeznaczenie hali namiotowej zależy wyłącznie od preferencji jej użytkownika. W ofercie firmy Neodynamic dostępne są hale różnej wielkości, dzięki czemu bez problemu można dopasować namiot do zapotrzebowania.

Stabilna konstrukcja

Magazyn namiotowy wyróżnia się stabilną konstrukcją, w związku z czym sprawdza się także w terenie otwartym i narażonym na silne podmuchy wiatru. Składające się z dwuspadowego dachu, ścian bocznych, bram wejściowych oraz podłogi hale wykazują się dużą odpornością na niekorzystne warunki pogodowe, w tym silne nasłonecznienie i intensywne opady deszczu. Poszycie hal jest wykonane z wodoodpornego i wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne surowca, co całkowicie eliminuje ryzyko przeciekania namiotu w czasie opadów atmosferycznych. Hale namiotowe są przy tym na tyle solidnie skonstruowane i wykonane, że nie wymagają dodatkowego stosowania wsporników czy płyt fundamentowych.

Energooszczędność

Dachy hal namiotowych magazynowych wykonane są z innowacyjnego materiału, który przepuszcza światło dzienne. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że korzystanie z hali za dnia nie wymaga dodatkowego oświetlenia, co znacznie obniża koszty użytkowania hali, a także jest przyjazne dla środowiska naturalnego.

Sprawny i profesjonalny montaż

Neodynamic to nie tylko uznany wykonawca hal magazynowych, ale również firma specjalizująca się w profesjonalnym montażu oferowanych namiotów. Montowanie hal zawsze wykonywane jest fachowo i w uzgodnionym z nabywcą terminie. Jeśli hala namiotowa montowana jest na stałe, stosowany jest specjalny system żelbet w celu dodatkowego wzmocnienia konstrukcji.

Możliwość wypożyczenia hali

Hale namiotowe magazynowe można w Neodynamic zakupić lub wynająć. Wynajem hali magazynowej jest zalecanym rozwiązaniem w sytuacji, gdy dodatkowa zadaszona powierzchnia nie jest potrzebna na stałe, a tylko w określonym czasie. Usługa wypożyczenia hali jest kompleksowa, gdyż wynajem hal magazynowych obejmuje dostarczenie namiotu i jego montaż, a następnie demontaż i odbiór.

Wrocław to miasto, na terenie którego od 20 lat funkcjonuje Neodynamic. W związku z tym wiele realizowanych przez firmę zamówień pochodzi z Dolnego Śląska. Neodynamic jako prężnie rozwijający się podmiot współpracuje jednocześnie z klientami biznesowymi i indywidualnymi z całego kraju oraz z państw członkowskich Unii Europejskiej.

Start typing and press Enter to search