Na sprzedaż

Hale namiotowe na sprzedaż prosto od producenta

Specjalnością firmy Neodynamic jest wynajem i sprzedaż hal namiotowych oraz magazynowych. Oferujemy wysokiej jakości, trwałe i wytrzymałe hale namiotowe na sprzedaż. Są to konstrukcje idealne w celu zapewnienia zadaszenia na różnego rodzaju eventach, zwłaszcza tych gromadzących dużą ilość osób. Wydarzenia organizowane przez duże firmy wymagają profesjonalnego wyposażenia, a hale namiotowe są jednym z kluczowych jego elementów. Zapewniają bowiem schronienie w razie niepogody oraz ochronę przed silnym słońcem. Realizujemy sprzedaż hal namiotowych, które dobieramy indywidualnie na życzenie klienta, dostosowując ich rodzaj i wielkość do aktualnych potrzeb, czy rodzaju prowadzonej działalności.

Szybki montaż i lekka konstrukcja

Najważniejszym atutem hal namiotowych jest możliwość szybkiego, ale precyzyjnego ich montażu w miejscu przeznaczenia, a także — co jest równie istotne — sprawnego demontażu po zakończeniu wydarzenia. Są to bowiem konstrukcje lekkie. Każda hala namiotowa posiada podłogę, dwuspadowy dach oraz ściany boczne. Wszystko to przykryte jest płachtami z solidnego materiału, które przymocowane są do stelaży. Wszystko bazuje na innowacyjnej technologii modułowej z elementami aluminiowymi i stalowymi. Jednocześnie cała konstrukcja jest sama w sobie bardzo wytrzymała, dlatego nie ma konieczności montowania żadnych fundamentów i wsporników. Samo poszycie tworzące zadaszenie jest oczywiście odporne na działanie silnego promieniowania słonecznego oraz wiatru i deszczu, z pewnością więc oferowane na sprzedaż hale namiotowe należycie spełnią swoje zadanie w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych.

Wszystko to gwarantuje bezpieczeństwo i komfort osób przebywających w hali. Konstrukcje spełniają ponadto rygorystyczne normy i posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.

Rodzaje hal namiotowych

Neodynamic posiada w swojej ofercie różne typy hal namiotowych. Poza tym, że mogą Państwo dowolnie dobrać jej wielkość oraz ilość bram wejściowych, dostępne są hale namiotowe tradycyjne lub pneumatyczne. Każda hala dostępna jest z usługą montażu przez doświadczoną ekipę. Hale namiotowe na sprzedaż polecane są szczególnie inwestorom, którzy potrzebują tymczasowej, dużej powierzchni do zrealizowania określonej inwestycji w krótkim czasie, ale mogą również stanowić zadaszenia przy obiektach sportowych, miejsca, w których będą odbywały się targi oraz schronienie i miejsce na stoły bankietowe podczas przyjęć takich jak: wesela, bankiety, pikniki firmowe czy imprezy miejskie. Hale namiotowe są świetnym miejscem do reklamowania działalności w miejscach skupiających dużą ilość osób.

Jeżeli natomiast potrzebują Państwo hali namiotowej, która będzie mogła być używana przez cały rok, to polecamy hale pneumatyczne. Te charakterystyczne konstrukcje wyposażone są w specjalne plandeki wypełnione powietrzem. Obiekty te to tzw. poduszaki powietrzne lub balony. Hale namiotowe pneumatyczne mają za zadanie utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzu budynku w chłodniejszych porach roku. Z tego względu stosowane są jako zadaszenia boisk lub kortów tenisowych oraz jako magazyny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Neodynamic. Jak do tej pory zrealizowaliśmy już bardzo wiele inwestycji, a liczne grono zadowolonych klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Start typing and press Enter to search