Pneumatyczne

Hale i namioty pneumatyczne z dachem od producenta Neodynamic

Hale namiotowe pneumatyczne to obiekty całoroczne, posiadające charakterystyczne zadaszenie w formie wypełnionej powietrzem plandeki (kształtem przypominającej poduszkę), zapewniającej bardzo dobrą termoizolację wnętrza obiektu i chroniącą je przed skraplaniem. Oprócz tego ściany takich namiotów zbudowane są z płyt izolacyjnych o konstrukcji warstwowej, zaopatrzonych w rdzeń wykonany z poliuretanu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcje tego typu stanowią doskonałe rozwiązanie wówczas, kiedy zależy Państwu na utrzymaniu stałej temperatury na terenie danego obiektu.

Stąd namioty z dachem pneumatycznym mają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach – mogą pełnić rolę obiektów sportowych, takich jak korty, czy też boiska, jak również być wykorzystywane w przemyśle, w roli magazynów albo hal produkcyjnych. Cały szkielet obiektu zbudowany jest z materiałów stalowych oraz aluminiowych, zapewniających mocne wsparcie dla ścian i dachu. Warto również zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonane zostało zadaszenie. Cechuje się on wysoką przepuszczalnością światła, dzięki czemu użytkowanie obiektu w dzień nie wymaga stosowania dodatkowego oświetlenia, co znacząco przekłada się na oszczędności. Namioty pneumatyczne to przemyślane struktury, łączące w sobie niezawodną stabilność tradycyjnego budynku z mobilnością i lekkością tymczasowej konstrukcji. Nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych elementów wzmacniających (np. wsporników), bądź też stawiania jakichkolwiek fundamentów, a mimo to charakteryzują się wysoką trwałością i solidnością.

Oprócz pełnienia roli stałego założenia, doskonale sprawdzają się jako zadaszenie tymczasowe. Związane jest to bezpośrednio z łatwością ich montażu oraz rozbiórki, dzięki czemu w krótkim czasie można je rozstawić albo złożyć i przewieźć w dowolne miejsce. Mając na uwadze zalety, jakie prezentują hale pneumatyczne, producent – firma Neodynamic, oferuje Państwu nie tylko sprzedaż tych obiektów, ale również możliwość ich wynajmu. To drugie rozwiązanie sprawdza się np. w przypadku organizowania imprezy sportowej, jednorazowej bądź cyklicznej, ale odbywającej się na tyle rzadko, że korzystniejszym rozwiązaniem dla organizatorów pod względem finansowym stanie się wynajem hali, a nie inwestycja w stałą konstrukcję, zwłaszcza w sytuacji, kiedy nie ma możliwości postawienia jej na stałe na danym terenie. Każda pneumatyczna hala uzyskała niezbędne certyfikaty świadczące o pewności jej użytkowania, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wysokiej jakości użytkowanego obiektu, a także poczucie komfortu i spokoju związanego z bezpieczeństwem osób przebywających na jej terenie.

Firmę Neodynamic wyróżnia elastyczność i indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy, dlatego przy projektowaniu hal zawsze uwzględniamy sugestie naszych klientów dotyczące przeznaczenia obiektu, ostatecznego wyglądu konstrukcji oraz takich szczegółów, jak np. miejsce położenia okien, bramy i ich rozmiary. Poza wykonaniem projektu oferujemy także pomoc naszych specjalistów przy montażu i demontażu hal.

Start typing and press Enter to search