Sportowo/Rekreacyjne

Hale sportowo-rekreacyjne - sprzedaż i wynajem

Hale namiotowe sportowe są często wykorzystywane przez organizatorów zawodów, turniejów czy innego typu aktywności fizycznych. Pozwalają one na przeprowadzenie rozgrywek niezależnie od warunków pogodowych, a poza tym są znacznie tańsze i szybsze w budowie niż konstrukcje stałe. Hale namiotowe rekreacyjne są także często używane jako zadaszenie kortów czy boisk sportowych, zapewniając możliwość korzystania z treningu nawet w trakcie opadów czy silnego wiatru.

W ofercie naszej firmy znajdują się hale namiotowe pneumatyczne, szczególnie często użytkowane jako zadaszenia miejsc służących treningom sportowym. Hala sportowo rekreacyjna tego typu nazywana jest często również poduszką powietrzną bądź balonem, ze względu na specyfikę ich wykonania. Ich plandeki są bowiem wypełnione powietrzem i mają faktycznie kształty przypominające nieco poduszki. Dodatkowo ten rodzaj hali gwarantuje izolację termiczną, co jest szczególnie istotne w przypadku miejsc, w których ważne jest utrzymanie stałej temperatury. Hala namiotowa sportowo-rekreacyjna wykonana jest z materiału, który nie powoduje skraplania się powietrza i pozwala na utrzymanie zimą ciepła, a latem przyjemnego chłodu. Kształt poduszek zapobiega także tworzeniu się na halach pneumatycznych tzw. worków śnieżnych, które mogłyby nadmiernie obciążać konstrukcję. Dzięki temu hale pneumatyczne postawione dla zadaszenia lub jako odrębne obiekty sportowe mogą być użytkowane praktycznie przez cały rok.
Do konstrukcji hal rekreacyjno-sportowych używane są ścienne płyty izolacyjne (warstwowe z rdzeniem z poliuretanu), dzięki czemu ich montaż jest skrócony do absolutnego minimum i bez konieczności stawiania fundamentów, umożliwiając organizację różnorodnych wydarzeń sportowych nawet w rekordowo krótkim czasie. Oferowane hale sportowe gwarantują komfort użytkowania zbliżony do warunków panujących w obiektach stałych, a konkurencyjne ceny i szybkość realizacji zamówień powodują, że jest to korzystna alternatywa dla osób poszukujących możliwości szybkiego montażu obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Start typing and press Enter to search