Szybkiego montażu

Namioty szybkiego montażu / szybkorozkładalne

Namioty szybkiego montażu stanowią doskonałą alternatywę dla innych tymczasowych konstrukcji opartych na drewnianych lub stalowych szkieletach. Największą zaletą tego rodzaju obiektów jest oczywiście ekspresowy czas, w jakim można je postawić. W przeciwieństwie do innych konstrukcji o podobnym przeznaczeniu, namioty szybkorozkładalne nie wymagają czasochłonnej budowy fundamentów, czy też zakotwiczania w podłożu z zastosowaniem skomplikowanych systemów mocowań.

Oferowane przez nas namioty szybkiego montażu wykonane są z wysokiej jakości odpornych materiałów, gwarantujących ochronę przed deszczem lub zbyt mocnym słońcem. Mogą dzięki temu być stosowane praktycznie przez okres całego roku, zapewniając komfortowe warunki do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju targów, spotkań oraz innych imprez masowych. Z kolei osoby pragnące zorganizować swój ślub, urodziny dziecka lub inne rodzinne święto w plenerze, z pewnością ucieszą się z możliwości wynajęcia tego rodzaju namiotów. Daje to możliwość uczestnictwa w wyjątkowym spotkaniu o uroczystym charakterze, bez obawy o to, czy pogoda dopisze.

Namiot szybkiego montażu jest doskonałym rozwiązaniem dla firm zajmujących się organizowaniem imprez objazdowych, czasowych wystaw czy też cyklicznie powtarzających się wydarzeń, takich jak targi książki lub kiermasze świąteczne. Kompletny namiot wraz z podłogą, ścianami oraz dwuspadowym dachem, powstaje w krótkim czasie, a poza sezonem jest łaty do przechowania ze względu na swoją modułową budowę. Powłoka namiotu stworzona jest z odpornych na zniszczenie materiałów, dzięki czemu dobrze znosi ona przechowywanie. Po rozłożeniu dobrze izoluje przed działaniem wilgoci, chroni przed wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi.

Namiot szybkiego montażu jest interesującą alternatywą dla innych konstrukcji, w wypadku, gdy czas gra kluczową rolę, nie ma możliwości budowy fundamentów lub dany obiekt będzie użytkowany sezonowo, lub okresowo. Zapraszamy zatem do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby i podmioty, z naszym działem obsługi klienta.

Start typing and press Enter to search