Wystawowe

Namioty wystawowe prosto od producenta

Nasza firma znana jest jako ceniony i godny zaufania producent profesjonalnych konstrukcji takich jak namioty wystawowe. Mamy długoletnie doświadczenie zarówno w sprzedaży, jak i wynajmowaniu naszym klientom namiotów na wszelkiego rodzaju okazje. Nasza oferta skupia się na tym, co najistotniejsze dla podmiotów organizujących imprezy masowe, obsługujących różnego typu uroczystości czy też odpowiadających za przebieg kiermaszów lub innych imprez handlowych o okresowym charakterze.

Oferowane przez nas namioty wystawowe wykonywane są z wysokiej jakości materiałów oraz przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych. Dzięki temu są one wytrzymałe, solidne oraz bezpieczne dla wszystkich osób w nich przebywających. Nowoczesna technika budowy modułowej pozwala na dopasowanie kształtu, a także wielkości danego namiotu do indywidualnych potrzeb klienta. Jest to duża zaleta, która w połączeniu z krótkim czasem stawiania konstrukcji namiotu sprawia, iż nasze namioty są interesującą alternatywą dla drewnianych lub stalowych obiektów.

Namiot wystawowy łączy w sobie cechy wyżej wymienionych obiektów, jednak ma także dodatkowe zalety. Po pierwsze podczas stawiania naszych konstrukcji nie wymaga się tworzenia fundamentów, skomplikowanych podpór czy też innych systemów stabilizacji. Dlatego też nasze namioty mają tak uniwersalne zastosowanie, zarówno na terenach miejskich, gdzie podłoże jest w dużej mierze betonowe, jak także na terenach zielonych, takich ja parki, ogrody i wiele innych. Z tego powodu dana wystawa, kiermasz czy też inne wydarzenie może być organizowane w wybranym miejscu, bez obawy o rodzaj podłoża, na jakim namiot będzie rozstawiony. Po drugie nasze namioty chronią przed działaniem czynników atmosferycznych, ale nie przytłaczają swoją konstrukcją, jak może to mieć miejsce w przypadku hal stalowych lub obiektów murowanych.

Każdy oferowany przez naszą firmę namiot wystawowy składa się podłogi, która pozwala na wygodne i bezpieczne ustawienie sprzętu wystawienniczego, w razie potrzeby sprzętu audio oraz na stworzenie strefy odpoczynku ze stołami i miejscami do siedzenia. Natomiast nad głowami zebranych rozpościera się dwuspadowy dach, który nie tylko chroni przed deszczem lub śniegiem, ale daje możliwość wygodnego podwieszenia oświetlenia lub montażu innych potrzebnych instalacji, np. klimatyzacji. Nasze produkty w przeciwieństwie do innych alternatyw mogą być składane i rozkładane wielokrotnie, co ma duże znaczenie np. dla organizatorów wszelkiego rodzaju imprez objazdowych.

Start typing and press Enter to search