Gliwice

Wytrzymałe hale namiotowe - Gliwice

Nasza firma jest znanym i cenionym dostawcą hal namiotowych. Od lat oferujemy zarówno wynajem, jak i sprzedaż tego rodzaju konstrukcji na terenie całego kraju, w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze hale namiotowe charakteryzują się solidnym wykonaniem, dużą estetyką oraz łatwością składania i rozkładania. Montowane mogą być na różnego rodzaju podłożu, ponieważ nie wymagają stawiania fundamentów. Można je postawić zarówno w centrum miasta np. na rynku, jak i na terenach zielonych. Wyposażone są w podłogę, ścianki wykonane z nieprzemakalnego materiału oraz spadziste dachy.

Oferowane przez nas hale namiotowe są nowoczesne, pojemne, lekkie i jednocześnie stabilne, mają one modułową budowę. Cecha ta jest znaczną zaletą, ponieważ umożliwia zestawianie ze sobą poszczególnych modułów, w taki sposób, by najlepiej wykorzystać dostępna przestrzeń. Każda hala namiotowa może być dopasowana do potrzeb klienta poprzez indywidualne ustawienie wejść, wyjść, a także umieszczenie wewnątrz odpowiednich instalacji.

Konstrukcje tego rodzaju wykorzystywane są podczas targów, różnego rodzaju imprez handlowych i kulturalnych na terenie całego kraju, np. w Gliwicach. W mieście tym przez lata naszej działalności zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych. Gliwice znane są z organizowania w miesiącach letnich licznych imprez plenerowych i koncertów, na których doskonale sprawdzają się nasze hale. Korzystają z nich zarówno firmy organizujące integracje pod gołym niebem, jak i klienci indywidualni pragnący urządzić wesele lub uroczystość rodzinną na łonie natury.

Start typing and press Enter to search